Інтерфакс-Україна
19:36 19.02.2021

Меркель розчарована відсутністю прогресу в реалізації Мінських домовленостей щодо Донбасу

1 хв читати
Меркель розчарована відсутністю прогресу в реалізації Мінських домовленостей щодо Донбасу

Канцлер Німеччини Ангела Меркель констатувала відсутність видимого прогресу в реалізації Мінських домовленостей щодо України.

"Мінський процес - це дипломатичний засіб, але хочеться прогресу", - сказала канцлер у п'ятницю, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, яка в умовах пандемії коронавірусу проходить віртуально.

Вона зазначила, що "коли йдеться про суверенітет і територіальну цілісність України, ми не досягли жодного прогресу за останні роки".

За її словами, український конфлікт і поведінка Росії - це одна з важливих тем, яка стоїть перед "трансатлантичним партнерством" ЄС і США.

"Тому нам необхідний жорсткий порядок денний щодо Росії, спільний порядок денний. Ми повинні запропонувати співпрацю, з одного боку, але, з іншого боку, ми повинні чітко зрозуміти наші розбіжності. Я можу тільки погодитися з президентом США в питанні сильного ЄС. На жаль, це не те, що Росія робить сьогодні", - додала Меркель.

Останнім часом в Україні посилилися сумніви в можливості реалізувати Мінські домовленості, висловлюються пропозиції щодо їх "модернізації", проте в Києві заявляють, що, тим не менш, не мають наміру від них відмовлятися.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА