Інтерфакс-Україна
08:05 26.12.2020

Пашинян погодився на проведення в 2021 році позачергових виборів

2 хв читати
Пашинян погодився на проведення в 2021 році позачергових виборів

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про готовність провести позачергові парламентські вибори в 2021 році.

"Запрошую парламентські і зацікавлені позапарламентські сили на консультації з питання проведення в 2021 році позачергових парламентських виборів", - написав Пашинян на своїй сторінці в Фейсбуці.

За його словами, очевидно, що дії опозиції з вимогою відставки прем'єр-міністра не отримали підтримки народу.

"Опозиція мала всі можливості для генерації народної підтримки навколо своєї вимоги - володіти фінансовими, інформаційними, організаційними ресурсами, мала широкі можливості для організації мітингів і акцій протесту, але не змогла не тільки забезпечити народної підтримки, але й кількість їх прихильників досягла мінімуму, вуличні процеси ослабли. Ніхто не може сказати, що ми тримали владу шляхом застосування грубої сили. Навпаки, нас обвинувачують у недоречній м'якості", - зазначив Пашинян.

Він заявив, що все це "не змінює прихильність нашої політичної команди і мою особисту прихильність відкритися перед народом і відповісти перед народом".

"Я не чіпляюся за крісло прем'єра, але й не можу проявити недбалого ставлення до довіреної мені народом влади, посади прем'єра. Долю цієї посади і подальшого політичного лідерства повинен вирішити народ своїм вільним волевиявленням. Я, як прем'єр-міністр, вважаю себе гарантом вільного виявлення цієї волі", - заявив Пашинян.

Він зазначив, що готовий у результаті рішення народу залишити посаду прем'єр-міністра.

"Готовий залишити пост прем'єра тільки за рішенням народу. Також готовий у разі підтвердження довіри народу в подальшому продовжити лідерство Вірменії в цей складний період. Є єдиний варіант отримання відповідей на всі ці питання - проведення позачергових парламентських виборів", - заявив прем'єр Вірменії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА