Інтерфакс-Україна
16:18 26.10.2020

Опитування "5 запитань від президента" проводила компанія "Зе Медіа", проголосували майже 5 млн громадян - Корнієнко

2 хв читати
Опитування "5 запитань від президента" проводила компанія "Зе Медіа", проголосували майже 5 млн громадян - Корнієнко

Голова партії "Слуга народу", перший заступник голови однойменної фракції Олександр Корнієнко повідомив, що ініційоване президентом України Володимиром Зеленським всеукраїнське опитування 25 жовтня проводила компанія "Зе Медіа", а взяли в ньому участь майже 5 млн українців.

"Що стосується кількості людей, які взяли участь, то приблизно половина тих, хто проголосував у день виборів. Тобто до 5 мільйонів громадян взяли участь у цьому опитуванні", - сказав він на брифінгу в понеділок у штабі партії.

Корнієнко нагадав, що партія "Слуга народу" взяла на себе фінансування опитування, і повідомив, що організовувала його обрана партією компанія "Зе Медіа".

"У неї є повна акредитація і можливості проводити соціологічні дослідження. Її засновником є професійний соціолог. З цією компанією ми працюємо вже не вперше, ми працювали з ними і на парламентських виборах. Вони погодилися організувати це опитування, організувати волонтерів-інтерв'юерів, логістику тощо", - розповів він.

Корнієнко зазначив, що ця компанія надала "Слузі народу" можливість відтермінування платежу, тому що повністю всі розрахунки за цим проектом відбуваються постфактум.

"Наразі досліджується реальна кількість волонтерів, які вийшли на роботу і з яким графіком. Є певна компенсація їм, залежно від того, як вони виходили. Є витрати на логістику, які були у компанії, і на друк поліграфії та коробок. Це все зараз підраховується, і незабаром компанія "Зе Медіа" виставить нам рахунок, який ми оплачуватимемо", - зазначив він.

Корнієнко також наголосив, що оскільки партія "Слуга народу" відмовилася від державного фінансування, то виділені на опитування кошти - це спонсорська допомога донорів партії. "Яких багато, вони представляють малий і середній бізнес, їх більше ніж 300 за останній час, напевно, було. І у звіті НАЗК, коли ми його подамо, на всі ці запитання можна буде отримати відповіді", - додав він.

Як повідомлялося, 13 жовтня Зеленський оголосив про проведення в Україні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань. За словами глави держави, результати опитування не матимуть юридичних наслідків, а сам він планує використовувати його дані для своїх майбутніх пропозицій депутатам. Президент також повідомив, що на проведення загальнонаціонального опитування не виділятимуть коштів із державного бюджету.

Опитування 25 жовтня проводили волонтери.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА