Інтерфакс-Україна
20:51 25.09.2020

Зеленський виступив за розробку програми підтримки профосвіти в Україні

1 хв читати
Зеленський виступив за розробку програми підтримки профосвіти в Україні

Президент України Володимир Зеленський виступає за розробку програми підтримки професійної освіти в Україні, повідомляється на сайті глави держави в п'ятницю.

Під час робочої поїздки в Закарпатську область глава держави провів зустріч із топ-менеджерами та власниками провідних компаній, на якій були також порушені питання трудової міграції та недосконалості системи освіти. Як наголошується в повідомленні, бізнес підтримав створення системи перекваліфікації та адаптації вільних кадрів для потреб ринку.

"Міністерство освіти і науки має розробити програму підтримки профосвіти, якою ніхто не займався багато років. Ця реформа буде представлена суспільству", - сказав Зеленський у відповідь.

На виконання завдання Президента уряд має підготувати нову програму сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць. Також Кабінет міністрів повинен розглянути можливість впровадження дуальної форми отримання освіти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПАРЄ визнала іноземне втручання РФ загрозою демократії

США на Радбезі ООН: закликаємо РФ пам'ятати, що такі удари, як по Кривому Рогу, і страти полонених можуть завдати шкоди мирним зусиллям

Зеленський і прем’єр Бельгії обговорили спільне виробництво й інвестиції

Фон дер Ляєн запросила Китай активізувати зусилля для встановлення миру в Україні

Трамп анонсував зустріч на найвищому рівні з Іраном щодо його ядерної програми – ЗМІ

Маск особисто просив Трампа переглянути питання введення нових мит - ЗМІ

ЄС запровадить заходи у відповідь на мита США 15 квітня і 15 травня - єврокомісар з торгівлі

Трамп не розглядає можливість відкласти введення мит на 90 днів - Білий дім

Канада вирішила через СОТ домагатися скасування американських мит на автомобілі

ЄС хоче припинення вогню в Україні, водночас продовжить її озброювати - представник Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА