Інтерфакс-Україна
20:48 21.07.2020

Депутат Скороход зареєструвала у ВР проект постанови про скасування рішення щодо ухвалення закону про підтримку ВДЕ

1 хв читати
Депутат Скороход зареєструвала у ВР проект постанови про скасування рішення щодо ухвалення закону про підтримку ВДЕ

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про скасування її рішення від 21 липня про прийняття в другому читанні та в цілому як закону законопроекту №3658 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії".

Згідно з повідомленням на сайті ВР у вівторок увечері, автором проекту постанови є народний депутат Анна Скороход (депутатська група "Партія "За майбутнє").

Тексту постанови на сайті ВР наразі немає.

Як повідомлялося, ВР у вівторок, 21 липня, ухвалила в цілому законопроект №3658. Законопроект передбачає, зокрема, зниження "зеленого" тарифу для більшості СЕС на 15%, для СЕС до 1 МВт - на 7,5%, для ВЕС - на 7,5% без пролонгації їхньої дії.

Реалізація закону про умови підтримки відновлюваної генерації дасть змогу знизити фінансове навантаження на споживачів електроенергії більше ніж на 6 млрд грн щорічно, або на EUR2 млрд за весь термін дії "зеленого" тарифу до кінця 2029 року, пролонгацію якого не передбачено, повідомили в Міністерстві енергетики.

У Міненерго наголосили, що положення законопроекту реалізують домовленості уряду та інвесторів у галузі ВДЕ відповідно до Меморандуму про порозуміння.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА