Інтерфакс-Україна
15:52 28.05.2020

Зеленський уповноважив Марченка підписати Конвенцію між Україною та Іспанією про уникнення подвійного оподаткування

1 хв читати
Зеленський уповноважив Марченка підписати Конвенцію між Україною та Іспанією про уникнення подвійного оподаткування

Президент України Володимир Зеленський уповноважив міністра фінансів України Сергія Марченка на підписання Конвенції між Україною та Королівством Іспанія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням, і протоколу до неї.

Відповідне розпорядження глава держави підписав 28 травня, повідомляється на його офіційному сайті.

Цим же розпорядженням скасовано розпорядження президента від 3 жовтня 2018 року про уповноваження екс-міністра фінансів Оксани Маркарової на підписання цієї конвенції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА