Інтерфакс-Україна
12:22 19.05.2020

"Голос" провадить переговори з іншими партіями про точкове об'єднання на місцевих виборах - Рудик

2 хв читати
"Голос" провадить переговори з іншими партіями про точкове об'єднання на місцевих виборах - Рудик

Партія "Голос" провадить переговори з іншими ліберально-демократичними партіями для локального об'єднання на місцевих виборах, заявила в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" народний депутат і керівник партії Кіра Рудик.

"Ми провадимо переговори із цього приводу. Звісно, до моменту, коли була історія про вибори у 2/3 областей - це були дуже активні переговори, тому що ця новина струсила український політикум", - сказала Рудик в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

За словами керівника партії, нині ж ідеться не так про системне об'єднання, як про точковий союз.

"Нині, я думаю, що це буде швидше не системне об'єднання, а точкові коаліції, тому що це матиме сенс, і плюс ми встигнемо все-таки здійснити всі необхідні приготування. Я тепер уже знаю, що об'єднання партій або вливання однієї партії в іншу - це такий великий організаційний, операційний процес, тому нині треба концентруватися саме на місцевих виборах, а не на ньому", - додала депутат.

У "Голосі" також не виключають висунення під їхнім партійним брендом уже нинішніх лідерів місцевого самоврядування. "Так, ми розглядаємо такий варіант", - сказала політик.

"У нас є три пункти, за якими можна довідатися: ця людина може висуватися від нас чи ні. Перший - це чітка патріотична позиція, людина має чітко відповісти на запитання, чий Крим і куди має рухатися Україна. Ви знаєте, дуже багато людей не відповідають на це запитання. Друге питання - за час своєї роботи ця людина не має бути помічена в жодному корупційному скандалі, і це досить легко зараз перевіряється. Ну і третє питання - це має бути професійна людина, яка хоче дійсно працювати на благо нашої країни", - сказала Рудик.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено на головній сторінці сайту агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА