11:26 15.05.2020

Порошенко: Заборона російських соцмереж позбавляє РФ одного з інструментів у гібридній війні проти України

1 хв читати
Порошенко: Заборона російських соцмереж позбавляє РФ одного з інструментів у гібридній війні проти України

Продовження заборони російських соцмереж президентом України Володимиром Зеленським є правильним рішенням, оскільки за три роки така заборона довела свою ефективність, заявляє лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, який під час свого президентства вперше таку заборону ввів.

"Указ президента продовжити заборону російських соцмереж в Україні, вперше впроваджену моєю командою три роки тому, вважаю правильним. Але дивно, чому тягнули до останнього дня? Що вичікував Офіс президента і чому зволікав - питання відкриті. Верховна Рада в такій ситуації мусила сказати своє слово. Я вдячний народним депутатам своєї та інших фракцій, які скликали позачергове засідання і голосуванням висловили принципову політичну позицію", - написав Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

Пославшись на дані Інтернет асоціації України, політик зазначає, що частка українських інтернет-користувачів, які щодня відвідують соціальну мережу "ВКонтакте", впала з 54% до 10%. За той самий період щоденна частка українських відвідувачів соцмережі "Однокласники" знизилася з 35% до тих самих 10%.

"Заборона соцмереж країни-агресора за три роки довела свою ефективність... Це значною мірою позбавляє Росію одного з ключових інструментів у гібридній війні проти України, зменшує можливість інфільтрації ідей "русского мира" та промивання мізків російською пропагандою. А також зменшує можливість збору персональних даних та завдає удару по роботі російських спецслужб", - наголосив Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на тлі загострення відносин з адміністрацією Трампа зріс до 68%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА