Інтерфакс-Україна
12:56 14.05.2020

Лукашенко: Це не діло, що Росія продає газ Німеччині по $70, а Білорусі по $127

2 хв читати
Лукашенко: Це не діло, що Росія продає газ Німеччині по $70, а Білорусі по $127

Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову звернув увагу керівництва уряду на необхідність зниження ціни російського газу, який постачають до республіки, заявивши, що в рік 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні Росія продає газ до Німеччини значно дешевше, ніж до Білорусі.

"Учора я отримав інформацію, що Росія продає природний газ в Європі в цей непростий час до $70: $65-68, але ніяк не $127, як для Білорусі. Яка тут ситуація і обстановка, на що ми можемо розраховувати в майбутньому?" - заявив Лукашенко, приймаючи в четвер прем'єр-міністра країни Сергія Румаса.

"Це ж не діло, я вже не кажу про рік 75-річчя (Перемоги у Великій Вітчизняній війні - ІФ), що Німеччині продають природний газ до $70, як у мене інформація (там по-різному було), але ніяк не $127, як для Білорусі", - сказав президент, слова якого наводить держагентство "БелТА".

У свою чергу прем'єр Білорусі Сергій Румас вважає, що республіка має великі шанси домовитися з Росією про справедливу ціну на газ.

"У нас є всі підстави показати на цифрах, що ціна $127 за дохідністю для "Газпрому" перевищує прибутковість його постачань до країн далекого зарубіжжя", - сказав Румас за підсумками зустрічі з Лукашенком у четвер. Його слова наводить держагентство "БелТА".

За словами прем'єра, на травень заплановано переговори з питання ціни на природний газ із російським "Газпромом", білоруську сторону представлятиме посол Володимир Семашко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА