Інтерфакс-Україна
18:33 13.05.2020

Посольство США в Україні засудило оприлюднення в мережі контактних даних українських журналістів і громадських активістів

1 хв читати
Посольство США в Україні засудило оприлюднення в мережі контактних даних українських журналістів і громадських активістів

Посольство США в Україні засудило недавнє оприлюднення в мережі інтернет контактних даних українських журналістів і громадських активістів.

"Незалежні журналісти та громадські активісти відіграють надважливу роль в успішних демократіях. Ми засуджуємо нещодавні намагання дошкулити журналістам, громадським активістам та іншим, шляхом оприлюднення їхніх особистих контактних даних у мережі", - йдеться в повідомленні посольства у Twitter у середу.

Як повідомлялося, Національна поліція України виявила незаконне оприлюднення персональних даних українців в анонімному Telegram-каналі. Повідомлялося, що оприлюднений обсяг даних є компіляцією з інформаційних баз різних державних відомств і неурядових організацій за різні періоди попередніх років і не має стосунку до початку роботи державного мобільного застосунку "Дія". Роботу ресурсу, який незаконно розповсюджував персональні дані громадян, припинено.

Крім того, як повідомили ЗМІ, в анонімному Telegram-каналі "Таємниці депутата" оприлюднили номери телефонів низки українських журналістів, зокрема головного редактора програми "Схеми: корупція в деталях" Наталії Седлецької та інших.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА