15:19 04.02.2020

З РФ необхідно вести вимогливий і результативний діалог - посол Франції в Україні

2 хв читати
З РФ необхідно вести вимогливий і результативний діалог - посол Франції в Україні

З Російською Федерацією необхідно вести вимогливий і результативний діалог, заявив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен в інтерв'ю українському телеканалу "hromadske".

"Тобто, діалог - так, але діалог вимогливий, і такий, що приносить результати, адже ми бачимо повернення до "нормандського формату". Це напряму пов’язано з тим, що ми працювали над відновленням довіри між (президентом РФ Володимиром - ІФ) Путіним і (президентом України Володимиром - ІФ) Зеленським", - сказав він в інтерв'ю, розміщеному на сайті "hromadske" у вівторок.

При цьому посол наголосив, що позиція Франції не змінилася ні щодо територіальної цілісності України, ні щодо санкцій проти Росії, які регулярно продовжувалися, зокрема і нещодавно на рівні Європейського Союзу.

"Росія є великим партнером, в неї є військова сила, а також економічні потужності, у нас є економічні інтереси в Росії, як і в України. Тому ставити Росію в кут, наче учня в шкільному класі, не має сенсу. Потрібно з ними вести діалог", - сказав де Понсен.

Дипломат пояснив, що ситуація, в якій РФ піддавали ізоляції або тримали її на дистанції - не була хорошою тактикою і стратегією, тому що це не давало хороших результатів, зокрема роками не збирався нормандський саміт.

"Отже, первинним прагненням президента (Франції Еммануеля - ІФ) Макрона було те, що потрібно спробувати відновити довіру, почати з ними говорити, зокрема з Володимиром Путіним, відновити контакт, але при цьому з чітким дотриманням умов такого діалогу", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко оскаржить у суді відмову прикордонників випустити його за кордон - адвокат

Кандидат на посаду глави Мінфіну США готовий нарощувати тиск на російський нафтовий сектор

Якщо уряд перекладе доплати військовим на місцеві бюджети, буде соціальний вибух - військовий

Стефанчук: Відрядження Порошенка було підписано на дати з 11 до 15 січня

Україна наполягає на доступі МКЧХ до військовополонених - Лубінець про чотиристоронню зустріч за участю Москалькової

Порошенко заявляє, що його знову не випустили у відрядження до Брюсселя

Уряд Болгарії очолить Росен Желязков

Зеленський: Важливе представництво Європи за будь-яким форматом майбутніх переговорів

Рубіо: І Україна, і РФ мають піти на поступки для закінчення війни

Важливо, щоб Україна та Польща були серед ключових союзників США після інавгурації Трампа - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА