Інтерфакс-Україна
11:16 05.12.2019

ВР у четвер розгляне пропозиції президента до Виборчого кодексу, законопроекти про соцстрахування і ОТГ

1 хв читати
ВР у четвер розгляне пропозиції президента до Виборчого кодексу, законопроекти про соцстрахування і ОТГ

Верховна Рада в четвер розгляне законопроект №0978 із пропозиціями президента Володимира Зеленського до Виборчого кодексу, йдеться в порядку денному парламенту, оприлюдненому на його офіційному сайті.

Народні депутати також планують розглянути в першому читанні законопроекти про оборонні закупівлі, про внесення змін до деяких законів про стабілізацію функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування, у другому читанні законопроект про внесення змін до закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", голова Верховної Ради Дмитро Разумков після відкриття ранкового пленарного засідання оголосив півгодинну перерву та запросив голів фракцій до себе в кабінет. Перерву оголошено на прохання фракцій "Голос" і "Батьківщина".

Як повідомлялося, Зеленський у вересні повернув до ВР Виборчий кодекс, ухвалений 11 липня Верховною Радою VIII скликання, зі своїми пропозиціями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА