Велика Британія продовжить на три роки навчальну місію для українських військових

Велика Британія продовжить іще на три роки навчальну місію "Орбітал" для українських військовослужбовців.
Про продовження місії до 2023 року заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, повідомляє прес-служба британського уряду.
"Мій нещодавній візит у район Донбасу прояснив не тільки витрати, яких зазнають підтримувані Росією сепаратисти, а й рішучість, що її продемонстрували українські збройні сили в захисті своєї територіальної цілісності. Саме тому ми продовжуємо нашу навчальну місію в Україну ще на три роки - щоб ми могли навчати ще тисячі українських співробітників і продовжувати вносити зміни", - заявив він.
Міністр оборони також наголосив, що Велика Британія підтримує суверенітет і територіальну цілісність України на зустрічах зі своїм новопризначеним колегою Андрієм Загороднюком.
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Twitter подякував британським колегам за підтримку. "Дякуємо нашим друзям зі Сполученого Королівства за непохитну підтримку України! Разом ми створюємо сучасні, потужні та професійні Збройні сили України", - написав він.
Операція "Орбітал" (Operation Orbital) проводиться з 2015 року в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Інструктори з британської армії, більшість з яких має значний досвід участі в бойових операціях в Іраку й Афганістані, навчають військовослужбовців ЗСУ дій в обороні відповідно до сучасних вимог стандартів НАТО.