Інтерфакс-Україна
08:01 30.10.2019

Британська Колумбія визнала Голодомор геноцидом українського народу

1 хв читати
Британська Колумбія визнала Голодомор геноцидом українського народу

Законодавча асамблея канадської провінції Британська Колумбія прийняла Закон про День пам'яті українського Голодомору, який визнає геноцидом штучний голод 1932-33 років, повідомляє посольство України в Канаді.

"Голодомор був спеціально спланованим і здійсненим радянським режимом, щоб системно знищити прагнення українського народу до вільної і незалежної України, - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті посольства України в Канаді у вівторок увечері.

Закон встановлює, що кожної четвертої суботи листопада Британська Колумбія офіційно відзначатиме День пам'яті жертв Голодомору в Україні та геноциду.

Британська Колумбія стала шостою провінцією Канади, яка визнала Голодомор актом геноциду. На державному рівні закон про Голодомор діє в Канаді з 2008 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА