19:44 10.09.2019

ВР зробила крок до обмеження можливості нардепів ставити поправки до законопроекту на підтвердження зали й ініціювати скасування ухваленого рішення

1 хв читати
ВР зробила крок до обмеження можливості нардепів ставити поправки до законопроекту на підтвердження зали й ініціювати скасування ухваленого рішення

Верховна Рада прийняла за основу законопроект (№1043), який пропонує обмежити індивідуальну ініціативу народних депутатів реєструвати проект постанови про скасування ухваленого раніше рішення.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", цей проект закону в першому читанні підтримали 234 народні депутати на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

Цей законопроект передбачає обмеження права народних депутатів ініціювати скасування ухваленого раніше рішення. Якщо закон буде ухвалений і набуде чинності, один депутат не зможе реєструвати відповідний проект постанови, як це передбачає регламент нині. Це буде можливо за ініціативою щонайменше 150 народних депутатів.

Крім того, законопроект пропонує закріпити в регламенті Верховної Ради, що під час розгляду проекту закону в другому читанні, щоб перейти до обговорення і підтриманих комітетом, і відхилених поправок, знадобиться процедурне рішення парламенту - 150 голосів.

Згідно з чинною процедурою один народний депутат може наполягти на розгляді поправки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА