Інтерфакс-Україна
16:47 02.09.2019

"Опозиційна платформа - За життя" не має наміру підтримувати зняття депутатської недоторканності - Бойко

1 хв читати
"Опозиційна платформа - За життя" не має наміру підтримувати зняття депутатської недоторканності - Бойко

Фракція "Опозиційна платформа - За життя" не голосуватиме за закон про внесення змін до Конституції України щодо зняття депутатської недоторканності, заявляє співголова фракції Юрій Бойко.

"Ми цей закон не підтримуватимемо. Всі так усі мають бути рівні перед законом", - сказав Бойко журналістам у понеділок у Києві.

Він нагадав, що фракція підтримала цей законопроект у першому читанні, сподіваючись, що "недоторканність буде знято з усіх осіб, які сьогодні її мають, а не лише з депутатів і не лише вибірково".

Парламентарій зазначив, що в результаті з депутатів буде знято недоторканність, а з президента ні. "Сталося так, що депутатів це стосується і, власне кажучи, гарант Конституції, президент країни залишився поза цим законом", - зазначив Бойко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА