Інтерфакс-Україна
18:20 14.08.2019

У разі впровадження Україною візового режиму з РФ МЗС знадобиться додатковий ресурс - держсекретар

1 хв читати
У разі впровадження Україною візового режиму з РФ МЗС знадобиться додатковий ресурс - держсекретар

Якщо Україна ухвалить рішення про впровадження візового режиму з Росією, українським дипломатам знадобляться додаткові ресурси для його реалізації, повідомив державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць.

"Якщо таке завдання буде поставлено - ми його виконаємо, але для цього потрібен додатковий ресурс. Наявним ресурсом ми однозначно не впораємося", - сказав Заяць в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому він зазначив, що загальна кількість персоналу п'яти дипломатичних установ України на території Росії не перевищує 80 осіб, разом з обслуговуючим персоналом, черговими комендантами тощо.

"Класичними методами оформлення віз в іноземних установах ми точно не впораємося - нам у рази треба буде збільшувати штат нашого персоналу в консульських установах у Росії", - оцінив дипломат.


Повний текст інтерв'ю держсекретаря МЗС Андрія Зайця буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА