Інтерфакс-Україна
10:58 24.06.2019

Партія "Сила і честь" захищатиме свої результати на виборах до ВР - Смешко

1 хв читати
Партія "Сила і честь" захищатиме свої результати на виборах до ВР - Смешко

Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко зазначив, що політсила ретельно готується до позачергових парламентських виборів і захищатиме свої результати.

"Зараз ми дуже ретельно готуємося. Бюджет дуже скромний, тому що за політичною партією "Сила і честь" не стоїть жоден з олігархів. Немає білбордів і реклами. Але ми будемо робити все можливе, щоб забезпечити повну присутність на (виборчих) дільницях, щоб захистити наші результати", - сказав Смешко в ефірі телеканалу "Україна", цитує його прес-служба партії.

Коментуючи зміни в рейтингах партій за підсумками соцопитувань, політик зазначив: "У нас є інформація про те, що нас підтримує набагато більше, ніж 5% населення. Соціологи на минулих президентських виборах давали особисто мені не більш як 1-1,5%. Офіційно я набрав 6,04% і, як потім говорили, став другою сенсацією цих виборів. Але наші представники були присутні лише на 33% з усіх виборчих комісій, і у нас забрали близько 700 тис. голосів виборців".

Крім того, Смешко висловив думку, яким чином слід проводити переговори з президентом РФ Володимиром Путіним: "Готуватися і мати аргументи, які під час переговорів зможуть захистити українську позицію. Просто зустрічі самі по собі неефективні".

За його словами, в дипломатичних відносинах РФ дотримується принципу старої ієрархії, де присутня перевага, зламати яку можна тільки авторитетом і аргументацією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА