Інтерфакс-Україна
17:12 20.06.2019

Партія "Голос" готова вести переговори про коаліцію у ВР 9-го скликання, але до 21 липня говорити про об'єднання передчасно - голова штабу

2 хв читати
Партія "Голос" готова вести переговори про коаліцію у ВР 9-го скликання, але до 21 липня говорити про об'єднання передчасно - голова штабу

 Партія "Голос" готова брати участь у переговорах про створення коаліції у Верховній Раді 9-го скликання, але до завершення виборчої кампанії вважає передчасними розмови про її конкретний формат.

"Ми хочемо подивитися, чим закінчиться політичний і виборчий процес, подивитися, хто саме пройде до Ради... Після того, як завершимо виборчий процес, ми зупинимося і подивимося. На той момент у нас уже буде чітке розуміння, що ми хотіли б внести до коаліційної угоди. Ми готові вести переговори і щодо коаліційної угоди, і щодо об'єднання, і щодо конструктивного втілення тих реформ, які ми хотіли б провести", - повідомила голова виборчого штабу (другий номер списку партії "Голос" на виборах) Юлія Клименко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона пояснила, що протягом виборчої кампанії "політичний ландшафт" стрімко змінюється.

"Ми будемо дуже конструктивні або в коаліції, або в опозиції. Але в будь-якому разі не поводитимемо себе деструктивно стосовно наших виборців, тому що їм потрібен результат", - зазначила вона.

Клименко додала, що до початку роботи у Верховній Раді партія "Голос" матиме пакет законопроектів, які має намір просувати в парламенті.

Коментуючи заяву голови партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова про теоретичну можливість коаліції його політсили і "Голосу" в Раді та відповідаючи на питання, чи готова партія "Голос" до такої коаліції, Клименко зазначила: "Ділити портфелі завчасно, поки не завершився виборчий процес - не дуже хороша ідея і більше схоже на стару політику... Ми не об'єднуємося навколо брендів. Ми об'єднуємося навколо ідей, цінностей і результату. Ми готові до цього. І я думаю, що до цього питання краще повернутися вже після виборчого процесу 21 липня" , - підсумувала вона.

Раніше голова партії "Слуга народу" Разумков, відповідаючи на запитання про те, що об'єднання з партією "Голос" - це утопія, припустив створення коаліції цієї політсили з партією "Голос" Святослава Вакарчука у Верховній Раді нового скликання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА