Інтерфакс-Україна
10:06 20.06.2019

Трамп за день зібрав $24,8 млн пожертвувань на своє переобрання президентом

1 хв читати
Трамп за день зібрав $24,8 млн пожертвувань на своє переобрання президентом

Президент США Дональд Трамп зібрав $24,8 млн пожертвувань у перший день своєї виборчої кампанії, повідомила голова Національного комітету Республіканської партії США Ронна Макденіел.

"Дональд Трамп зібрав на своє переобрання рекордні $24,8 млн менше ніж за 24 години. Рівню ентузіазму щодо президента немає рівних і немає подібного", - написала вона в своєму Twitter.

Трамп у середу повідомив про початок підготовки до виборів 2020 року на зустрічі зі своїми прихильниками в місті Орландо, штат Флорида. Він продовжив ідеологічну лінію, обрану в минулій кампанії: 45-й президент США хоче, щоб головним для Америки стали "її власні громадяни".

Трамп уперше оголосив про бажання переобратися на другий термін у день своєї інавгурації на посаду президента - 20 січня 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА