Інтерфакс-Україна
11:52 09.06.2019

Порошенко: Ми йдемо до парламенту, щоб не допустити реваншу проросійських сил

1 хв читати
Порошенко: Ми йдемо до парламенту, щоб не допустити реваншу проросійських сил

 Партія "Європейська солідарність" йде в парламент, щоб не допустити реваншу проросійський сил, заявляє її лідер, п'ятий президент України Петро Порошенко.

"Ми йдемо в парламент, щоб не допустити реваншу проросійських сил", - сказав Порошенко на з'їзді партії в неділю.

Він наголосив, що його команда йде у Верховну Раду , "щоб ніхто і ніколи не розвернув Україну назад у бік Росії, щоб ніхто не зупинив нас на півдорозі в Євросоюз і НАТО, щоб розкручений нами маховик європейської та євроатлантичної інтеграції точно не зупинили ні зовнішні сили, ні внутрішня п'ята колона".

Порошенко наголосив, що "Європейська солідарність" йде в парламент не за посадами, а для того, щоб відстоювати свою стратегію, захищати свої ідеї та принципи.

На з'їзді вже представили деяких кандидатів, які увійдуть у список: голова Верховної Ради Андрій Парубій, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, командувач десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА