Інтерфакс-Україна
16:40 30.05.2019

В окупованому Криму затримали двох кримськотатарських активісток

1 хв читати
В окупованому Криму затримали двох кримськотатарських активісток

На території окупованого Росією Криму затримали кримськотатарську правозахисницю Лутфіє Зудієву й активістку Муміне Салієву.

"Затримання Лютфіє - найбільш тривожний сигнал. Це перший випадок стосовно жінки-правозахисниці. Мені страшно уявити, якими будуть подальші дії каральної "системи", - написала перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джаппарова на своїй сторінці у Facebook у четвер.

За інформацією ЗМІ, Салієву затримали на ринку в кримському м. Джанкої.

У свою чергу адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що в м. Бахчисараї (Крим) також затримали активістку Муміне Салієву.

"Не можу потрапити в ЦПЕ (Центр з протидії екстремізму - ІФ). Не допускають. І Лутфіє Зудієва і Муміне Салієва перебувають у МВС ЦПЕ", - написав адвокат на своїй сторінці у Facebook у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА