Інтерфакс-Україна
13:11 07.03.2019

Лідерка "БЮТ" Тимошенко пропонує Порошенку зняти з президентських перегонів кандидата в президенти Юрія Тимошенка

1 хв читати
Лідерка "БЮТ" Тимошенко пропонує Порошенку зняти з президентських перегонів кандидата в президенти Юрія Тимошенка

Кандидат у президенти України, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонує президентові України Петру Порошенку зняти з президентських перегонів кандидата в президенти Юрія Тимошенко.

"Я вперше зараз відкрито звертаюся до президента України - якщо у вас, пане президенте, є бодай залишки честі та гідності, а також повага до посади, яку ви обіймаєте, негайно зніміть свого клона Тимошенка Юрія Володимировича з виборів президента і викресліть його з бюлетеня", - сказала Ю.Тимошенко на прес-конференції в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА