Інтерфакс-Україна
13:33 22.01.2019

Саакашвілі побажав Тимошенко успіхів на президентських виборах у відеозверненні на з'їзді "Батьківщини"

1 хв читати
Саакашвілі побажав Тимошенко успіхів на президентських виборах у відеозверненні на з'їзді "Батьківщини"

Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі висловився на підтримку Юлії Тимошенко у відеозверненні, яке продемонстрували на з'їзді партії ВО "Батьківщина" у вівторок у Києві.

На думку М.Саакашвілі, заяви Ю.Тимошенко про те, що вартість газу в Україні може бути нижчою, не є популістськими.

"Якщо прибрати елемент олігархічних грошей, які українці сплачують за газ та електроенергію в кишені олігархів і Порошенка, звісно, електрика і газ можуть бути дешевшими. Україна може стати великою країною і наддержавою. Але для цього треба прибирати Порошенка і його банду", - сказав екс-президент Грузії та колишній голова Одеської ОДА.

"Тому в цьому змаганні я бажаю успіхів Україні, бажаю успіхів Юлії Тимошенко, бажаю успіхів кожному з вас", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА