Інтерфакс-Україна
12:48 28.12.2018

Уряд України збереже нейтралітет під час виборів президента і парламенту

1 хв читати
Уряд України збереже нейтралітет під час виборів президента і парламенту

Формування пріоритетів розвитку України на наступні роки залежить від того, якими будуть чергові вибори президента і парламенту в 2019 році, вважає прем'єр Володимир Гройсман.

"Від того, якими будуть вибори президента і парламенту, залежить, як будуть сформовані пріоритети розвитку держави на наступні п'ять років, - це правда", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Проведення чесних, прозорих і демократичних виборів. Це моє завдання як прем'єр-міністра України. Інших завдань у мене немає", - заявив В.Гройсман, відповідаючи на запитання, яким чином зберігатиметься нейтралітет коаліційного уряду під час передвиборчого процесу.

Він розуміє, що буде "під атакою серйозного популізму". "Але у мене немає іншого варіанту: доки всі боротимуться за рейтинги, боротимуться за Україну", - наголосив глава уряду.

За його словами, ніхто не застрахований від чергової порції популізму перед виборами. "Але я вважаю, що українці - дуже розумні і мудрі люди. Просто кожен з нас має дуже серйозно над різними красивими словами, які ми чуємо, подумати, і тоді все буде нормально", - додав В.Гройсман.

Повний текст інтерв'ю В.Гройсмана опубліковано на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА