Інтерфакс-Україна
16:19 02.12.2018

У Тбілісі завершився мітинг незгодних із підсумками президентських виборів

2 хв читати

Мітинг опозиції, незгодної з підсумками президентських виборів, який проходив у неділю на проспекті Руставелі в Тбілісі, завершився без інцидентів.

Як заявив раніше кандидат у президенти від опозиційного об'єднання "Сила в єдності" і партії "Єдиний національний рух" Григол Вашадзе, який програв на виборах у Грузії, головною вимогою протестувальників є проведення дострокових парламентських виборів у країні.

Він також повідомив про плани опозиції через суд домагатися анулювання підсумків другого туру виборів президента.

"Ми не визнаємо вибори проведеними, ми не визнаємо їхніх результатів. У Грузії сьогодні немає президента", - заявив Г.Вашадзе, зазначивши, що протести матимуть постійний характер, але проходитимуть у мирній формі без виходу за рамки закону.

Під час мітингу його організатори заявили, що дають владі термін до 16 грудня, щоб та відповіла на озвучені під час акції вимоги.

Як заявив на мітингу керівник передвиборчого штабу Р.Вашадзе однофамілець кандидата в президенти Г.Вашадзе, у разі, якщо влада не відповість на вимоги, опозиція наступного разу збере на мітингу у Тбілісі вдесятеро більше своїх прихильників.

Під час мітингу до його учасників з-за кордону звернувся екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, який, незважаючи на те, що він перебуває на батьківщині у внутрішньому розшуку, пообіцяв приїхати в країну, якщо виникне така необхідність.

М.Саакашвілі також не визнає підсумків президентських виборів, що відбулися в Грузії 28 листопада.

Раніше в неділю організатори мітингу заявили журналістам, що в акції беруть участь десятки тисяч людей. Тим часом, за даними грузинських ЗМІ, які продемонстрували зняті з висоти за допомогою дронів кадри, на мітингу було щонайбільше три тисячі осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА