Інтерфакс-Україна
15:54 24.10.2018

Геращенко пропонує розширити санкційні списки російських пропагандистів і здивована, чому там немає Скабєєвої

2 хв читати
Геращенко пропонує розширити санкційні списки російських пропагандистів і здивована, чому там немає Скабєєвої

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко пропонує розширити санкційні списки щодо російських пропагандистів і в цьому контексті згадує російську журналістку й телеведучу Ольгу Скабєєву, повідомляється на офіційному сайті партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у середу.

На своїй сторінці в Facebook І.Геращенко розповіла, що "з жахом" прочитала інформацію про "інтерв'ю" із загиблою студенткою коледжу в Керчі на російському телеканалі "Россия 24" і нагадала, що його брала саме та "кремлівська пропагандистка ... яка чіплялася до нашої делегації в ПАРЄ". "Потім мама дівчинки мала вдруге їхати до моргу на упізнання своєї мертвої дитини. Це не вкладається в голові, це більше, ніж аморальність і відсутність журналістських стандартів, це повна деградація і участь у найгірших гебельсівських практиках. Це – реальний фашизм", - обурилася парламентарій.

Вона також висловила здивування тим, що в санкційних списках США та ЄС досі немає "таких журналістів, як Скабєєва та інших". "Чому їх немає в санкційних списках цивілізованих країн? Чому наша видатна спілка журналістів (НСЖУ) досі не виступила з такою ініціативою на різних міжнародних зібраннях?" - написала парламентарій.

І.Геращенко також додала, що українській делегації в ПАРЄ і делегації в Парламентському комітеті асоціації варто виступити з такою ініціативою і звернутися до європейських партнерів із тим, щоб "прізвища аморальних людей, які руйнують європейські цінності, також були внесені до санкційних списків".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА