Інтерфакс-Україна
09:19 17.07.2018

Путін: Реакція РФ у разі приєднання України або Грузії до НАТО була б негативною

1 хв читати
Путін: Реакція РФ у разі приєднання України або Грузії до НАТО була б негативною

Москва негативно ставиться до ідеї приєднання України або Грузії до НАТО, заявив у вівторок президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю американському телеканалу Fox News.

"Переміщення інфраструктур НАТО ближче до наших кордонів було б загрозою, і наша реакція була б украй негативною", - сказав президент, відповідаючи на запитання журналіста про те, як він ставиться до того, що Україна або Грузія можуть у майбутньому стати членами НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА