19:59 15.06.2018

Порошенко обговорив із послами країн G7 і ЄС питання українських політв'язнів у РФ та енергетичну безпеку

1 хв читати
Порошенко обговорив із послами країн G7 і ЄС питання українських політв'язнів у РФ та енергетичну безпеку

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу, під час якої співрозмовники обговорили результати зустрічі лідерів країн G7, що відбулася 8-9 червня в Канаді, стосовно підтримки України, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

"Особливу увагу було надано питанню українських незаконно утримуваних осіб та політичних в'язнів у Росії. Президент України поінформував про зусилля, які докладаються з метою їх звільнення, та відзначив важливість консолідації міжнародних зусиль у цьому контексті", - йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі увагу було приділено енергетичній безпеці України та ЄС, також обговорювався прогрес України на шляху реформ, зокрема в контексті реформування сектора національної безпеки України. Співрозмовники також обговорили підготовку до самітів Україна-ЄС та Україна-НАТО в Брюсселі в липні цього року.

"Глава держави відзначив, що українське питання є безумовно консолідуючим елементом у зовнішній політиці держав G7, а також наголосив, що єдність на підтримку України щодо відновлення територіальної цілісності та політики санкцій у зв'язку з російською агресією є дуже важливою", - повідомляється на сайті президента.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко

Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру

Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА