Інтерфакс-Україна
10:40 07.06.2018

Порошенко може сам озвучити у Раді дискусійну поправку до законопроекту про Антикорупційний суд

2 хв читати
Порошенко може сам озвучити у Раді дискусійну поправку до законопроекту про Антикорупційний суд

Президент України Петро Порошенко буде присутній в сесійній залі Верховної Ради під час голосування за законопроект, допускає заступник глави фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко.

Про його словами, узгодження дискусійної поправки до законопроекту про повноваження громадської ради міжнародних експертів тривало до ранку, і остаточну редакцію, можливо, президент України Петро Порошенко озвучить у сесійній залі парламенту особисто.

"До самого ранку тривали переговори остаточні з МВФ, узгоджувалися останні деталі. Остання редакція буде озвучена, я не виключаю, що самим суб'єктом подання. Остаточна редакція буде запропонована і проголосована", - сказав С.Березенко журналістам після засідання фракції в четвер вранці .

У свою чергу, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявляє, що президент України Петро Порошенко особисто внесе поправку про повноваження громадської ради міжнародних експертів до законопроекту про Вищий антикорупційний суд.

"Сьогодні на фракцію прийшов президент України як суб'єкт законодавчої ініціативи, і він внесе з трибуни, він виступатиме перед народними депутатами, цю правку, яка сьогодні о 5 ранку була узгоджена з нашими міжнародними партнерами", - сказала І.Луценко журналістам після засідання фракції .

За її словами, закон про регламент роботи Верховної Ради дозволяє президенту оголосити поправку, "як і автору законопроекту, і автору цієї поправки".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", ранкове пленарне Верховної Ради в четвер народні депутати почали з розгляду решти кількох десятків поправок до законопроекту про Вищий антикорупційний суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА