Інтерфакс-Україна
16:38 17.05.2018

Гройсман не обговорював з Луценком ідею створення нової правоцентристської партії в Україні

1 хв читати
Гройсман не обговорював з Луценком ідею створення нової правоцентристської партії в Україні

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман стверджує, що генпрокурор Юрій Луценко не обговорював з ним ідею створення правоцентристської партії, яка була би провайдером реформ у країні.

"Щодо питання про політичну партію, я не обговорював це питання з Юрієм Віталійовичем", - сказав В.Гройсман на брифінгу в Харкові в четвер.

На уточнювальне питання, чи потрібна, на його думку, така партія, він відповів: "Я вважаю, що політичні партії є невід'ємною частиною політичного життя України, як і демократичного світу".

Як повідомлялося, в розміщеному на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" 16 травня інтерв'ю генеральний прокурор України Юрій Луценко закликав до створення в країні нової правоцентристської партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА