Інтерфакс-Україна
17:18 27.03.2018

Депутати пропонують законодавчо закріпити стратегію розвитку АПК України

1 хв читати

Група депутатів пропонує ухвалити рамковий закон, який законодавчо закріпить основні засади реалізації державної аграрної політики і державної політики сільського розвитку.

Відповідний законопроект №8171 про засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку зареєстровано в парламенті 21 березня. Його авторами є 29 народних депутатів різних фракцій.

Проект закону визначає десять пріоритетів державної аграрної політики відповідно до євроінтеграційних зобов'язань. Серед них: забезпечення продовольчої безпеки, стимулювання розвитку малих виробників, впровадження агроінновацій, захист довкілля, стале ведення лісового і рибного господарства, підвищення рівня зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності агропродукції, захист прав та інтересів землевласників і землекористувачів, розвиток туристичної привабливості сільської місцевості, підвищення якості життя в селі.

Депутати пропонують впровадити систему моніторингу стану продовольчої безпеки в Україні, який здійснюватиме Кабінет Міністрів, стратегію управління харчовими відходами в Україні та передбачити цінове регулювання на окремі види сільськогосподарської продукції.

У законопроекті пропонується встановити частку бюджетних видатків на фінансування державної аграрної політики та політики сільського розвитку не менше ніж 5%.

План заходів із реалізації аграрної політики та політики сільського розвитку розробляється на п'ять років і затверджується Кабміном. План заходів представляється на затвердження не пізніше ніж через три місяці з дня опублікування цього закону і затверджується не пізніше ніж через шість місяців із дня набуття чинності законом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА