Інтерфакс-Україна
06:55 13.01.2018

США вийдуть з угоди по іранському атому, якщо Європа не допоможе в її модифікації

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп попередив в п'ятницю, що його країна вийде з угоди по іранському атому, якщо європейські партнери Вашингтона не допоможуть у ліквідації істотних недоліків цього документа.

"Сьогодні я продовжую припинення низки санкцій, пов'язаних з атомною програмою. Але я це роблю виключно для того, щоб наші європейські союзники погодилися працювати над жахливими вадами угоди по іранському атому", - зазначив він в заяві.

"Це - останній шанс. У разі, якщо досягти угоди буде неможливо, США більше не продовжуватимуть припинення санкцій", - додав Д.Трамп.

Він попередив, "якщо в якій би то не було момент я вирішу, що досягнення угоди неможливо, я негайно вийду з цієї угоди".

"Я закликаю ключові європейські країни приєднатися до зусиль США, націлених на усунення істотних недоліків угоди. Також нам слід дати відповідь на іранські агресивні дії і підтримувати іранський народ", - додав президент США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА