Інтерфакс-Україна
08:00 25.12.2017

Понад 10 млн єгиптян висловилися за те, щоб чинний президент балотувався на другий термін

1 хв читати
Понад 10 млн єгиптян висловилися за те, щоб чинний президент балотувався на другий термін

Прихильники нинішнього президента Єгипту Абделя Фаттаха ас-Сісі зібрали 12 млн підписів за висунення його кандидатури на новий чотирирічний президентський термін, повідомило агентство "Ассошіейтед прес" (АП).

Сам президент поки не заявляв, що готовий повторно балотуватися на посаду на виборах, які заплановані на 2018 рік.

Як зазначає АП, перемога А.Ф.ас-Сісі на виборах 2018 року, якщо він погодиться в них брати участь, є "практично вирішеним результатом", оскільки він користується досить широкою підтримкою населення.

Чинний президент прийшов до влади в 2014 році на хвилі перевороту проти президента Мохаммеда Мурсі, який представляв радикальну ісламістську партію "Брати мусульмани".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА