10:17 21.05.2017

"Нормандський формат" буде активізований для врегулювання ситуації на сході найближчим часом - Порошенко

1 хв читати
"Нормандський формат" буде активізований для врегулювання ситуації на сході найближчим часом - Порошенко

Робота в "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) буде активізована найближчим часом, заявив президент України Петро Порошенко після переговорів із федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

"Ми впевнені в тому, що так само, як немає альтернативи Мінському процесу, так і "Нормандський формат" буде активно задіяний найближчим часом", - сказав за підсумками офіційного візиту до Німеччини в суботу.

П.Порошенко зазначив, що на зустрічі з А.Меркель також було досягнуто домовленості з приводу активної координації дій з новообраним президентом Франції Еммануелем Макроном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан заблокував висновки Європейської ради стосовно України

Нова політика США поставила під сумнів єдність західного світу – Залужний

“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва

Позачерговий саміт ЄС з участю Зеленського в четвер обговорить безпеку України та Європи за часів США Трампа

Сибіга: Ми очікуємо нових сильних кроків ЄС на підтримку України, які зміцнять наших воїнів

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Трамп у Конгресі повідомив про готовність України підписати угоду, почати мирні переговори і подякував Зеленському

Мережко: Гренландія та Панамський канал - частини стратегії Трампа в конкуренції з Китаєм, але питання - чи буде вона реалізовуватися в рамках міжнародного права

Тимчасове припинення військової допомоги не лише виклик, але й можливість перезавантажити українсько-американські відносини - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА