Інтерфакс-Україна
10:21 12.12.2016

Порошенко з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин з Україною дякує Литві за дружбу

1 хв читати
Порошенко з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин з Україною дякує Литві за дружбу

Президент України Петро Порошенко висловив подяку Литві за дружбу з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

"12 грудня 1991 були встановлені дипломатичні відносини між Україною і Литовською Республікою. Дякуємо Литві за 25 років дружби!" - написав глава Української держави на сторінках в соцмережах.

Як відомо, у понеділок президент Литви Даля Грибаускайте відвідає Україну з візитом для участі в дев'ятому засіданні Ради президентів двох країн. Заплановані також окремі переговори двох президентів і підписання низки двосторонніх документів. Крім того, в рамках цього візиту відбудеться Другий українсько-литовський економічний форум і урочисте відкриття Литовського скверу в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА