Інтерфакс-Україна
12:46 14.10.2016

Венеціанська комісія до кінця тижня схвалить проект висновку щодо законопроекту про мирні зібрання в Україні

1 хв читати
Венеціанська комісія до кінця тижня схвалить проект висновку щодо законопроекту про мирні зібрання в Україні

Венеціанська комісія найближчими днями має схвалити проект висновку щодо законопроекту про мирні зібрання, заявив голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо.

"Так, ми отримали від Києва запит і вже підготували проект висновку, який буде обговорений і схвалений наприкінці тижня у Венеції", - сказав Дж.Букіккіо в інтерв'ю інтернет-виданню "Європейська правда".

При цьому він позитивно оцінив законопроект. "Я не можу розголошувати деталі цього документа, але якщо говорити в цілому, то це - справді хороший законопроект", - сказав голова Венеціанської комісії.

Наприкінці вересня в Міністерстві юстиції України відбулася зустріч за участю представників Мін’юсту, Венеціанської комісії, урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України з метою обговорення проектів законів "Про гарантії свободи мирних зібрань" і "Про гарантії свободи мирних зібрань в Україні" на предмет їх відповідності європейським принципам і стандартам.

Представники Венеціанської комісії тоді висловили готовність підготувати висновок і пропозиції, які забезпечать реалізацію в українському законодавстві найкращих зразків європейського досвіду в цій сфері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА