Інтерфакс-Україна
13:39 22.08.2016

Новий посол США Йованович планує бути в Києві до 24 серпня – Чалий

1 хв читати
Новий посол США Йованович планує бути в Києві до 24 серпня – Чалий

Новий посол США в Україні Марі Йованович приїде до Києва до 24 серпня, повідомив посол України в США Валерій Чалий.

"Я розмовляв з новопризначеним послом Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович. Вона планує приїхати до святкування (Дня Незалежності України 24 серпня - ІФ) і матиме можливість разом з нами відзначити 25 років незалежності", - повідомив В. Чалий журналістам у понеділок у Києві.

Як повідомлялося, 18 серпня 2016 року попередній керівник американської дипломатичної місії в Україні Джеффрі Пайетт після трьох років роботи покинув Україну.

Раніше президент США Барак Обама оголосив про намір призначити Марі Йованович новим послом в Україні. У свою чергу Дж.Пайєтт може бути призначений на посаду посла США в Греції.

М. Йованович займала посаду головного заступника помічника держсекретаря США у бюро з європейських та азіатських справ, а також працювала в Україні – близько трьох років (2001-2004) обіймала посаду заступника американського посла і тимчасового повіреного США в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

В "Євросолідарності" стверджують, що Порошенку заблокували відрядження до США

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

Велика Британія запровадила санкції проти російського проєкту "Євразія", молдовського депутата і грузинських суддів

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА