Інтерфакс-Україна
14:31 27.03.2016

Явка виборців у Кривому Розі на 12:00 становила 23,7% - "Опора"

1 хв читати
Явка виборців у Кривому Розі на 12:00 становила 23,7% - "Опора"

Явка виборців на позачергових виборах міського голови Кривого Рогу станом на 12:00 становила 23,7%, повідомляють у громадянській мережі "Опора".

"Явка за даними "Опори" на 12:00 становить 23,7% з похибкою 1,1%", - повідомляє Twitter організації.

Координатор парламентських і виборчих програм "Опори" Ольга Айвазовська на брифінгу в неділю в Кривому Розі зазначила, що така явка є вищою, ніж на попередніх виборах.

На її думку, це може бути пов'язано з масовим підвезенням виборців на дільниці, що є порушенням.

Раніше у Комітеті виборців України заявили, що підвезення виборців на дільниці в Кривому Розі набуває системного характеру.

"Понад 80% виборців, яких підвозять на дільниці, це люди пенсійного віку. Перевезення здійснюють місцеві перевізники – маршрутні таксі. Спостерігачі КВУ фіксують підвезення в усіх районах міста", - повідомляє організація на своїй сторінці в Facebook в неділю.

"Нагадаємо, що люди пенсійного віку – це та цільова група, яка напередодні виборів отримала матеріальну допомогу від місцевої влади. На думку КВУ, така технологія має ознаки прямого підкупу виборців. Загалом, допомогу у розмірі 500 грн отримали близько 100 тис. сімей жителів Кривого Рогу, фактично кожен п'ятий виборець", - зазначають у КВУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА