Інтерфакс-Україна
12:52 02.03.2016

В Європарламенті вважають за необхідне допомагати українському парламенту більш ефективно

1 хв читати
В Європарламенті вважають за необхідне допомагати українському парламенту більш ефективно

Голова оціночної місії Європейського парламенту з вивчення потреб українського парламенту Пет Кокс заявив, що Верховній Раді України необхідно допомагати більш ефективно.

"Нам самим треба перезарядити свої, як-то кажуть, батарейки, зробити reset і переосмислити нашу концепцію допомоги вам (Україні – ІФ), як ми можемо допомагати більш ефективно", - сказав П. Кокс на заключній частині конференції високого рівня Європарламенту та Верховної Ради України щодо розвитку можливостей заради реформ у середу

За його словами, необхідно "подвоїти зусилля і волю для допомоги Україні".

"Нам треба подвоїти наші зусилля і нашу волю для допомоги Україні та дати необхідні ресурси для того, щоб забезпечити максимальний ефект для здійснення нашої колективної волі", - сказав П. Кокс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Світові лідери засуджують ракетну атаку РФ на Суми

Трамп наголошує, що переговори щодо України йдуть добре, але настав час для практичних кроків - ЗМІ

НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко

Гамбія призначила послом за сумісництвом в Україні дипломата, акредитованого в Анкарі, а не в Москві – Сибіга

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА