Інтерфакс-Україна
15:44 16.02.2016

Порошенко: Я скористаюся правом розпуску парламенту лише в крайньому разі

1 хв читати
Порошенко: Я скористаюся правом розпуску парламенту лише в крайньому разі

Президент України Петро Порошенко не підтримує ідею розпуску Верховної Ради, проте зазначає, що може скористатися цим правом у крайньому разі.

"Розпуск Верховної Ради - не обов'язок, а тільки право президента. І я ним скористаюся лише в крайньому разі, якого ми не маємо права допустити", - сказав глава держави у своєму зверненні у вівторок.

За його словами, у країни немає резервного часу, щоб за неповні два роки вже в четвертий раз зануритися у виборчу кампанію, ще і в умовах зовнішньої агресії.

"Внутрішньополітична війна усіх проти усіх - це мрія нашого північно-східного сусіда. Ось чому я узяв слово і висловив своє бачення виходу з кризи - щоб уникнути найгіршого сценарію", - сказав П.Порошенко.

Він додав, що питання відновлення довіри має бути вирішене в стінах цього парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА