Інтерфакс-Україна
18:08 08.02.2016

Фракція БПП очікує звіту Абромавичуса про роботу

2 хв читати
Фракція БПП очікує звіту Абромавичуса про роботу

Парламентська фракція "Блок Петра Порошенко" очікує, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус прийде на засідання фракції і відзвітує про свою роботу, заявляє керівник фракції БПП Юрій Луценко.

"Міністра Абромавичуса б дуже просив прийти на зустріч з фракцією, яка його висунула міністром", - заявив Ю. Луценко журналістам у понеділок у Києві.

За його словами, члени фракції БПП хотіли б поговорити з А. Абромавичусом про роботу міністерства та про його звинувачення на адресу члена фракції.

"Мене особисто не влаштовує ситуація, коли у нас найкращий у світі міністр економіки з найгіршою в Європі економікою", - зазначив Ю. Луценко.

Як повідомлялося, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі А. Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активної протидії проведенню його командою реформ. Міністр звинуватив народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка у блокуванні роботи МЕРТ.

У свою чергу, нардеп від БПП В. Кононенко заявив, що йде з посади першого заступника керівника фракції "Блок Петра Порошенка" на період розслідування заяви А. Абромавичуса, а також пропонує главі МЕРТ разом пройти перевірку на детекторі брехні щодо озвучених звинувачень.

4 лютого, після того, як чотири міністра відкликали свої заяви про відставки, міністр А. Абромавичус заявив, що не відкликатиме своєї заяви, і назвав низки умов, за яких він готовий повернутися до роботи міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА