Інтерфакс-Україна
15:43 17.12.2015

Лідер "БПП" Луценко пропонує відкласти набуття чинності новим Податковим кодексом на 2017 рік

2 хв читати
Лідер "БПП" Луценко пропонує відкласти набуття чинності новим Податковим кодексом на 2017 рік

Держбюджет-2016 має бути прийнято на чинній податковій базі, а проект нового Податкового кодексу слід "відшліфувати" в першому кварталі 2016 року і ввести в дію з 2017 року, заявив лідер найбільшої парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

"Бюджет необхідно прийняти на основі чинної податкової системи, а Податковий кодекс (ПК) пропонуємо перенести на парламентський майданчик", - сказав він, виступаючи у Верховній Раді під час обговорення бюджетно-податкового проекту в четвер.

Серед пріоритетних змін у податковому законодавстві Ю.Луценко назвав збереження спрощеної системи оподаткування, але зі скороченням ліміту її роботи з 20 млн грн до 5 млн грн і введенням із другого півріччя контролю через касові апарати або спеціальні IT-програми.

За словами лідера "БПП", необхідно також підвищити ефективність та прозорість у сфері податку на додану вартість (ПДВ), зробивши прозорим формування реєстру та відшкодування ПДВ у порядку черговості заяв, а також забезпечивши його автоматичний режим.

Ю.Луценко також виступив за збереження нинішнього ліміту застосування соціальної пільги при сплаті податку на доходи фізичних осіб - 1,4 прожиткового мінімуму? або близько 1710 грн, щоб зберегти доходи місцевого самоврядування та врятувати процес децентралізації, а також за введення стимулів для реінвестиції прибутку.

Із різкою критикою урядових проектів нового Податкового кодексу та держбюджету-2016 виступили також ще дві з чотирьох фракцій парламентської більшості - "Самопоміч" та "Батьківщина".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА