Інтерфакс-Україна
18:09 29.11.2015

На 16:00 у Красноармійську та Маріуполі не зафіксовано грубих порушень виборчого законодавства - КВУ

1 хв читати

З 12:00 до 16:00 29 листопада в Маріуполі та Красноармійську Донецької області не зафіксовано випадків фотографування виборчих бюлетенів, спроби видачі виборчих бюлетенів без пред'явлення паспорта або незаконного вкидання виборчих бюлетенів, повідомляє Донецька обласна організація "Комітету виборців України" в неділю.

При цьому на 1% дільниць Маріуполя були спроби порушення таємниці голосування (передусім голосування поза кабінкою).

Незначні процедурні порушення спостерігачі виявили на 12,8% виборчих дільниць Маріуполя і 5,6% - Красноармійська. Кількість незначних процедурних порушень у Маріуполі в цей період була трохи вищою, ніж показник у межах країни під час голосування 25 жовтня (11,0% дільниць України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА