Інтерфакс-Україна
13:12 25.08.2015

Меркель розраховує на подальші контакти з керівництвом РФ для деескалації ситуації на Донбасі

1 хв читати
Меркель розраховує на подальші контакти з керівництвом РФ для деескалації ситуації на Донбасі

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель сподівається, що під час подальших консультацій з керівництвом РФ вдасться досягти результату з урегулювання ситуації на сході України.

"Ми також хочемо залучити Росію, дати їй можливість також брати участь у наших переговорах, щоб вона прислухалася і нарешті додержалася курсу здорового глузду, тому що без цього не вдасться досягти успіху", заявила А.Меркель після переговорів з президентом Франції Франсуа Олландом і президентом України Петром Порошенком у понеділок у Берліні.

Канцлер ФРН зазначила, що стежить за ситуацією в Україні та інформацією від спостерігачів ОБСЄ, які там перебувають і які "повідомляють, що з боку сепаратистів не виконуються домовленості, літають дрони, військова техніка не відводиться".

Вона також додала, що контакти з російським керівництвом продовжаться в "нормандському форматі" в телефонному режимі, також різні інші форми контактів як з українським, так і з російським форматом.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко додав, що "нормандський формат" має особливе значення для України, Німеччини і Франції. "Ми домовилися використовувати найближчі можливості, зокрема в рамках міжнародних заходів для того, щоб донести ці сигнали до Москви", - зазначив П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА