Інтерфакс-Україна
09:16 10.08.2015

Порошенко доручив поінформувати ОБСЄ і представників РФ про порушення Мінських домовленостей бойовиками - прес-служба Генштабу

1 хв читати
Порошенко доручив поінформувати ОБСЄ і представників РФ про порушення Мінських домовленостей бойовиками - прес-служба Генштабу

Президент України, верховний головнокомандувач Петро Порошенко доручив поінформувати представників місії ОБСЄ і, через СЦКК, представників РФ про порушення Мінських домовленостей з боку бойовиків, повідомляє прес-служба Генштабу.

У понеділок о 6 ранку начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України доповів про ситуацію в районах проведення АТО президентові України. "Упродовж кількох годин бойовики, цинічно порушуючи попередні домовленості, вели артилерійський і мінометний вогонь по наших позиціях в районі Старогнатівки", - повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук.

"Верховний Головнокомандувач дав доручення проінформувати представників місії ОБСЄ і, через СЦКК, представників Російської Федерації про порушення мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків. Зараз сили АТО проводять заходи, спрямовані на врегулювання обстановки", - говориться в повідомленні.

Загострення ситуації пов'язують з провокацією щодо співробітників спостережної місії ОБСЄ, які працюють в Донецьку, під час якої було знищено 4 автомобілі місії. Таким чином, вважають у Генштабі, бойовики намагаються залякати представників міжнародної організації, чинять тиск на спостерігачів, заважаючи їм об'єктивно подавати інформацію про стан справ в регіоні.

"За оперативною інформацією на території, що під контролем бойовиків, зараз перебуває заступник командувача Сухопутними військами Російської Федерації генерал-полковник Олександр Ленцов, діяльність якого пов'язують з координацією дій бойовиків", - зазначають у Генштабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: вважаємо, що двосторонній документ щодо гарантій безпеки зі США готовий

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн роботу над документами щодо гарантій безпеки та плану відновлення

Президентка Єврокомісії повела телефонну розмову із Зеленським напередодні переговорів щодо миру цього тижня

Роль ОБСЄ на нинішньому етапі війни та після неї обговорили в Києві керівники організації

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА