Інтерфакс-Україна
09:57 19.06.2015

У ВР в п'ятницю обговорять об'єднання територіальних громад, забезпечення військовослужбовців і криміногенну ситуацію в країні - порядок денний

1 хв читати
У ВР в п'ятницю обговорять об'єднання територіальних громад, забезпечення військовослужбовців і криміногенну ситуацію в країні - порядок денний

Народні депутати України під час години запитань до уряду в п'ятницю заслухають виконання плану дій з візової лібералізації, а також розглянуть питання добровільного об'єднання територіальних громад, речового забезпечення військовослужбовців і криміногенної ситуації в Україні.

Як зазначено на порядку денному Верховної Ради на п'ятницю, парламент також розгляне повторно законопроекти з пропозиціями президента про внесення змін до закону про Національну гвардію України в частині загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, а також у закон, що стосується вдосконалення пенсійного забезпечення.

Крім того, на порядку денному законопроект про зміни до закону про житлово-комунальні послуги стосовно нарахувань субсидій пенсіонерам та інвалідам і законопроект про єдину державну систему моніторингу виробництва, постачань, транспортування, використання і плати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги.

Народні депутати планують заслухати звіт тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин розкрадання державних коштів під час надання послуг зі збору небезпечних відходів гексахлорбензолу в Калуському районі в 2011-2014 роках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ пропонує США укладати угоду про копалини через Дмітрієва, вона передбачає часткове зняття санкцій – Зеленський

МЗС вітає ухвалення резолюції ПАРЄ "Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності"

МЗС України про поновлення Нетребко у Королівському оперному театрі у Лондоні: закликаємо припинити надавати прихильникам Путіна платформу для пропаганди

ПАРЄ заявила про недопущення безкарності РФ за агресію проти України

Мерц пообіцяв зробити ФРН стабільнішою та безпечнішою

Консерватори й соціал-демократи утворили коаліцію в Бундестазі

Тимчасове рішення по війні в Україні дасть час сторонам на перегрупування – конгрессвумен Спартц

ПАРЄ визнала іноземне втручання РФ загрозою демократії

США на Радбезі ООН: закликаємо РФ пам'ятати, що такі удари, як по Кривому Рогу, і страти полонених можуть завдати шкоди мирним зусиллям

Зеленський і прем’єр Бельгії обговорили спільне виробництво й інвестиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА