Інтерфакс-Україна
11:00 03.06.2015

"Опозиційний блок" вимагає включити до тристоронньої контактної групи депутатів

1 хв читати
"Опозиційний блок" вимагає включити до тристоронньої контактної групи депутатів

Фракція "Опозиційний блок" у Верховній Раді України вимагає включити до складу тристоронньої контактної групи з реалізації Мінських угод народних депутатів.

"Опозиційний блок" вимагає. включити до складу тристоронньої контактної групи з реалізації Мінських угод народних депутатів України та представників комітету з питань Донбасу", - заявив депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Дунаєв на ранковому пленарному засіданні парламенту.

Він нагадав, що фракція "Опозиційний блок" також вимагає створити парламентський комітет із питань Донбасу, в роботі якого б брали участь "усі без винятку парламентські групи і фракції".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА