17:15 12.05.2015

Україна наполягає на підписанні угоди про авіаційний простір з ЄС у червні

1 хв читати
Україна наполягає на підписанні угоди про авіаційний простір з ЄС у червні

Україна вважає за необхідне якнайшвидше підписати угоду з ЄС про спільний авіаційний простір.

"Ми наполягаємо, щоб її було підписано в червні", - сказав журналістам посол України при ЄС Костянтин Єлісєєв у вівторок у Брюсселі.

Він зазначив, що в червні, зокрема, відбудеться засідання Європейської Ради, під час якого таке підписання могло б відбутися.

Як повідомлялося, Україна та ЄС провадять переговори про спільний авіаційний простір із 2006 року. У листопаді 2013 року сторони парафували угоду, проте її підписання затримується з огляду на територіальний спір між Великою Британією та Іспанією через Гібралтар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА