Інтерфакс-Україна
13:52 28.04.2015

Київ розраховує на залучення близько $3 млрд інвестицій в 2015 р. - Яценюк

2 хв читати
Київ розраховує на залучення близько $3 млрд інвестицій в 2015 р. - Яценюк

Україна очікує отримати в поточному році до $3 млрд інвестицій, наголошує прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Від ЄБРР, Європейського інвестиційного банку та інших фінансових інституцій вже в поточному році ми очікуємо до $3 млрд інвестицій в українську економіку", - сказав він на прес-конференції у вівторок у Києві.

За словами прем'єра, обсяг інвестицій залежатиме від того, як український парламент і коаліція підтримуватимуть закони, які внесені до парламенту і які перебувають в плані реформ.

"Наприклад, на минулому пленарному тижні коаліція, на жаль, не проголосувала за закон, що дозволяв залучити $500 млн від Світового банку і 300 млн - від наших японських партнерів. Тому на наступному пленарному тижні, окрім кадрів, потрібно крок за кроком ухвалювати закони, необхідні для імплементації реформ", - наголосив А. Яценюк.

Він вважає пріоритетним врегулювання конфлікту на сході України, оскільки "важко залучати інвесторів у країну, яка воює з ядерною державою".

"Ми вважаємо, що найбільша кількість інвестицій прийде тоді, коли буде ухвалено закон про приватизацію об'єктів держвласності", - вважає він.

А. Яценюк повідомив, що головним у цьому законі має бути прописана виключно прозора приватизація, без жодних фіктивних обмежень, які були завжди, тому що готували об'єкт під конкретного покупця.

"І друге - уряд запропонував заборонити Росії та будь-яким особам, пов'язаним із РФ, брати участь в приватизації об'єктів української держвласності", - нагадав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА